RRETH NESH

Foshan Keneu Cutting Tool Co, Ltd, është një prodhues i aliazh vështirë blades pa rrethore. Ne prodhimin e blades rrethore pa me cilësi të lartë pajisjeve pa teh të prodhimit, aliazh vështirë Luksemburgut dhe pjatë gjermane 75crL çeliku dhe materiale të tjera me cilësi të lartë. Keneu kryesisht prodhon pa blades, blades prerja alumini pa, prerja çeliku blades pa, multi-teh teh pa, e vështirë prerjen e drurit pa blades, blades kompensatë prerja pa, prerja metalike pa blades, akrilik blades prerja e pa dhe blades jo-standarde pa, e cila janë përdorur gjerësisht në mobilje, aluminit dhe industrinë e hardware.

  • 40 kon
  • 3/4/5 Axis
  • 12k-30k rpm
  • 24-40 Tool
    Kapaciteti
  • alumini Saw Blade

    Kenejtë blades pa alumini janë bërë nga alumini importohen, e cila është e qëndrueshme dhe me efikasitet të lartë. Të gjitha prodhimet tona është prodhuar nga prerja e pa dhe i lëmuar dhe brushless. Aplikimi: dyer, dritare, perde alumini mur, shufra alumini, panel alumini, alumini industriale, alumini ultra-hollë, mobilje alumini, lavaman ngrohjes dhe kështu me radhë.

teh Njoftime Saw

Keneu Njoftime blades pa janë bërë nga aliazh me cilësi të lartë dhe bazë, të cilat kanë karakteristikat e saktësi të lartë prerjes, me kujdes të prerë, të prerë të qetë, zhurmë të ulët dhe kohë të gjatë jetës. Aplikimi: tape thatë, dru e vështirë, MDF, kompensatë, dru me bazë në panel, panelet e materiale dhe bambu produkteve të ndryshme.

Build Mold Machine juaj

Gati për të krijuar mulli tuaj të re Haas vertikale?
Le të gjetur makinë të drejtë për dyqanin tuaj, dhe të bëjë atë tuaj duke shtuar mundësitë dhe veçoritë që punojnë për ju.